سرویس خواب لویی

شامل: تختخواب، دو عدد پاتختی، میز آرایش و قاب آینه، صندلی عسلی

رنگ: سفید، سفید پتینه، کرم، کرم پتینه + الوان، ماهگونی، گردویی، فندقی

ضمانت: ضمانت 5 ساله تعویض شرکت فرما

زمان تحویل: حداکثر 15 روز کاری

شرح

 

سرویس خواب لویی

سرویس خواب لویی یک سرویس خواب مدرن کلاسیک ستون دار محسوب می شود و برای طراحی آن از مدل تخت خواب های سلطنی انگلیسی ایده گرفته شده است. این سرویس خواب شامل یک تخت خواب، میز آرایش، صندلی عسلی (که جلو میز آرایش قرار می گیرد) و دو عدد پاتختی می باشد.

تخت خواب

تخت خواب لویی دارای یک تاج بلند در بالای تخت می باشد که روی آن منبت های دستی انجام شده و در زیر آن یک لمسه از جنس چرم و دکمه های نگینی نصب شده است. در کنار تخت دو ستون خراطی شده نصب شده که از ستون های اصلی تخت محسوب می شوند و تاج به آنها متصل شده است.

در قسمت پایین تخت (که اصطلاحا به آن کلگی پایین تخت می گویند) نیز یک بخش منبتی قرار گرفته و یک لمسه مشابه تاج تخت در پایین آن نصب شده است. کلگی پایین تخت نیز مانند تاج دارای دو ستون هست که ارتفاع آنها با ستون های تاج برابر است با این تفاوت که ستون های پایین به صورت پیچی می باشند و در صورت نیاز می توان آنها را باز نمود و سر ستون های خراطی شده کوتاه که همراه تخت ارائه می شوند را نصب نمود.

تخت خواب لویی در اندازه های یک نفره (120cm * 200cm)، یک نفره بزرگ (140cm * 200cm)، دو نفره (160cm * 200cm) و دو نفره بزرگ (180cm * 200cm) ارادئه می شود.

پاتختی

پاتختی لویی دارای سه کشو با دستگیره های منبتی و ریل های فلزی می باشد. که ریل های فلزی آن کمک می کند که کشوها بدون اینکه از ریل خارج شوند و بیفتند تا انتها بیرون بیایند و استفاده از شو را راحت تر کنند. پایه های این پاتختی بصورت خراطی شده هستند و بین پایه های جلوی آن یک تاج منتی قرار گرفته است که زیبایی پاتختی را دو چندان می کند.

میز آرایش

در قسمت چپ و راست میز آرایش شش کشو مشابه پاتختی ها کار شده است و بین آنها یک کشوی خمیده قرار گرفته که سطح آن کمی پایین تر از قسمت های چپ و راست میز آرایش می باشد. در بالا کشوها ستون های آینه که بشکل ابزاری فرم دهی شده اند به وسط قاب آینه وصل شده اند. اتصال قاب آینه بصورتی است که متوان زاویه دید آینه را به راحتی تنظیم کرد. روی قاب آینه لویی منبت هایی به شکل گل لاله وجود دارد که به زیبایی میز آرایش می افزاید.

 

مشخصات

 

مدل
سرویس خواب لویی
ابعاد تخت خواب
 یک نفره (120cm * 200cm)، یک نفره بزرگ (140cm * 200cm)، دو نفره (160cm * 200cm) و دو نفره بزرگ (180cm * 200cm)
رنگ بندی
سفید، سفید پتینه، کرم، کرم پتینه + الوان، ماهگونی، گردویی، فندقی
جنس مواد اولیه
چوب راش